Sort by
  • Halloween Ends

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • No Time to Die

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Old

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Superman: Red Son

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

  • The Irishman

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

  • Joker

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★½

  • It Chapter Two

  • 7500

  • Spider-Man: Far From Home

  • Good Omens

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Glass

  • Wolf

    ★★★½

  • Bumblebee

  • Aquaman

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • They'll Love Me When I'm Dead

  • The Other Side of the Wind

  • The Favourite

  • First Man

  • Roma

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Incredibles 2

  • The Wild Pear Tree

  • Solo: A Star Wars Story

  • Ready Player One

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Batman: Gotham by Gaslight

  • Maze Runner: The Death Cure

  • The Post

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Justice League

  • Spielberg

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

  • It

  • mother!

  • Darkest Hour

    ★★★½

  • First Reformed

  • 2036: Nexus Dawn