• Save Ralph

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

  • Tenet

    ★★★★★

  • Peaky Blinders: The True Story

  • Apples

  • The Father

    ★★★★★

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

  • Karakomik Filmler

  • Miracle in Cell No. 7

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★★★

  • The Painted Bird

    ★★★★★

  • The King

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

  • Spider-Man: Far from Home

  • Dark Phoenix

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

  • Noah Land

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Love, Death & Robots: Blindspot

  • Love, Death & Robots: The Dump

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

  • Love, Death & Robots: The Secret War

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

  • Love, Death & Robots: Fish Night

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★★

  • Captain Marvel

  • The Golden Glove

    ★★★★★

  • Bird Box

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Müslüm

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Venom

  • Green Book

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • Ant-Man and the Wasp

  • The Wild Pear Tree

  • Capernaum

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Persona

    ★★★★★

  • Kaybedenler Kulübü Yolda

    ★★★★

  • Ready Player One

  • Upgrade

  • A Quiet Place

  • 303

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Mortal World

    ★★★

  • Butterflies

    ★★★★★

  • Arif V 216

  • Bright

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Ayla: The Daughter of War