Sort by
  • Sonic the Hedgehog 3

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Lightyear

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Your Love Makes Me Moist

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Army of Thieves

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Detective Is Already Dead

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Returning to an RPG that you haven't played in a while

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Tokyo Revengers

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Chaos Walking

  • Sir! What Are Your Orders?

    ★★★½

  • Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

    ★★★

  • Horimiya

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • OPAL

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Extinction Party

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Japan Sinks: 2020

    ★½

  • Great Pretender

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★½

  • A Whisker Away

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Pretend That You Love Me

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Smiling Friends

    ★★★½

  • Rick and Morty: Samurai & Shogun

    ★★★½

  • Onward

    ★★½

  • Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Is It Wrong to go Searching for Herbs on a Deserted Island?

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Model Citizen

    ★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Helluva Boss

    ★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Klaus

    ★★★★