• To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: Redemption Song

    ★★

  • Bliss

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Cooking Up Love

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • A Winter Getaway

    ★★½

  • Locked Down

  • Cross Country Christmas

    ★★★½

  • A Christmas Exchange

    ★★★½

  • Fatale

    ★★

  • Christmas on the Menu

    ★★

  • Lonestar Christmas

    ★★

  • A Recipe for Seduction

  • The Christmas Setup

    ★★★½

  • Wild Mountain Thyme

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Modern Persuasion

    ★★★

  • Christmas by Starlight

  • Five Star Christmas

    ★★½

  • Superintelligence

    ★★★½

  • A Christmas Tree Grows in Colorado

    ★★★

  • A Nashville Christmas Carol

    ★½

  • A Taste of Christmas

    ★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★

  • A Timeless Christmas

    ★★★½

  • The Christmas Edition

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

  • The Christmas Bow

    ★★★

  • On the 12th Date of Christmas

    ★★

  • One Royal Holiday

    ★★★

  • Deliver by Christmas

    ★★½

  • The Undoing

    ★★★★

  • All My Life

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Rebecca

  • Freaky

    ★★★½

  • Enola Holmes

  • Rifkin's Festival

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Fatal Affair

    ★★

  • Hint of Love

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Time Warp: The Greatest Cult Films of All-Time - Vol. 3: Comedy and Camp

    ★★★★★

  • Greyhound

  • Blueprint to the Heart

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • The High Note

    ★★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★

  • Dangerous Lies

    ★½

  • Nature of Love

    ★★★

  • Fashionably Yours

  • You're Bacon Me Crazy

    ★★★★

  • Just My Type

    ★★★★½

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • Devs

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★

  • Love on the Rise

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★★