• Four to Dinner

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • A Christmas Number One

    ★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • On Our Watch

    ★★

  • Yara

    ★★★

  • Mad Dog

    ★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Intrusion

    ★★

  • Still Out of My League

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Lovely Boy

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • He's All That

    ★★

  • Come un gatto in tangenziale - Ritorno a Coccia di Morto

    ★★½

  • Naufragi

    ★★★

  • Ritorno al crimine

    ★★★½

  • Security

    ★★★

  • Tutti per Uma

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Ostaggi

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Do Not Kill Me

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Genitori vs influencer

    ★★

  • Every Breath You Take

    ★★★

  • La bambina che non voleva cantare

    ★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • La tristezza ha il sonno leggero

    ★★★

  • Behind Her Eyes

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Squared Love

    ★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • We Still Talk

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Locked Down

    ★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • A California Christmas

    ★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★★½

  • Rose Island

    ★★★★

  • Your Honor

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Love, Weddings & Other Disasters

    ★★

  • Life in a Year

    ★★★½

  • Regina

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Time of Indifference

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

    ★★★★

  • What We Wanted

    ★★

  • Mank

    ★★½

  • Midnight at the Magnolia

    ★★

  • Operation Christmas Drop

    ★★

  • The Life Ahead

    ★★★½