• Grudge

    ★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Last Summer

    ★★★

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Paper Lives

    ★½

  • Becoming Duru

    ★½

  • Squared Love

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Stuck Apart

    ★★

  • The Serpent

    ★★★½

  • Ata Demirer Gazinosu

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • Leyla Everlasting

    ★★

  • Ethos

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Holidate

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Weasel

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • I Am The Sea

  • Another Round

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Anelka: Misunderstood

    ★★

  • I'm Glad I Did

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • One-Way to Tomorrow

    ★★

  • Extraction

    ★★

  • Aleph

    ★★½

  • Unorthodox

    ★★★½

  • The Occupant

    ★★★½

  • The Hardest Thing

    ★★

  • Vendors' Meeting

    ½

  • If It's Meant To Be

    ½

  • 365 Days

  • Love Likes Coincidences 2

    ★★½

  • Sisters-In-Law at War

    ★★½

  • The Father

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★½

  • You Know Him

    ★★★

  • I Love You, Stupid

    ★★

  • The Dissident

    ★★★

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★★½

  • Comidark Films 2: The Pawn

    ★★★

  • Baba Parası

    ★½

  • The Way We Are

    ★★½

  • Şuursuz Aşk

    ★★½

  • Güzelliğin Portresi

    ★★½

  • The Confession Killer

    ★★★

  • Miracles Of Love

    ★★½

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

    ★★½

  • Recep Ivedik 6

  • You've Got Murder

    ★★

  • Comidark Films: The Getaway

    ★★★

  • Comidark Films: In Between

    ★★★½

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Kapı

    ★★½

  • Keeping the Bees

    ★★

  • Passed by Censor

    ★★½

  • My Mother

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Geniş Aile: Komşu Kızı

    ★★