Sort by
  • Barbie

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Darby and the Dead

    ★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • About Fate

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • Love in the Villa

  • Look Both Ways

    ★★★★

  • Wedding Season

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Sneakerella

    ★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Along for the Ride

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★★

  • The In Between

    ★½

  • Tall Girl 2

  • Uncharted

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The Royal Treatment

  • Sex Appeal

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★★