Sort by
  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • The Wonderful Autumn of Mickey Mouse

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★★

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Welcome to the Club

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • The Wonderful Summer of Mickey Mouse

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

  • The Wonderful Spring of Mickey Mouse

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Wonderful Winter of Mickey Mouse

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★½

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

    ★★★★★

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Dog Cop 7: The Final Chapter

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★★★

  • The Twins

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Nona

    ★★★★