Sort by
  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Squid Game

  • The Guilty

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Pig

    ★★½

  • In Front of Your Face

    ★★★½

  • A Hero

    ★★★★

  • Playground

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Clean

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★

  • Land

    ★★★½

  • Mass

    ★★★★½

  • The Paramedic

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Capone

    ★★★

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Ultras

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Adú

    ★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • So What If The Goats Die

    ★★★★

  • Promising Young Woman

  • Model Citizen

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Thursday Appointment

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Adiós

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Adam

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Papicha

  • The Unknown Saint

    ★★★½

  • The Neighbors' Window

    ★★★

  • The Mask

  • The Parts You Lose

    ★½

  • 4 latas

    ★½

  • Berlin, I Love You

    ★★★½

  • Sometimes, I Think About Dying

    ★★

  • Harpoon

    ★★½

  • Glass

    ★★½

  • Escape Room

  • Mirage

    ★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • The Tree of Blood

    ★★★★

  • The Photographer of Mauthausen

    ★★★★

  • Yulia & Juliet

    ★½

  • Green Book

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • White Boy Rick

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • Roma

    ★★★½

  • Skin

    ★★★½

  • Capernaum

    ★★★