• 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Trip

    ★★★½

  • Bloody Oranges

    ★★★½

  • Val

    ★★★½

  • Luchadoras

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Son

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Willy's Wonderland

  • First Date

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • Mayday

    ★★★½

  • Mother Schmuckers

    ½

  • John and the Hole

  • Censor

  • Wrong Turn

  • Hunter Hunter

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Castle Freak

    ½

  • The Call

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Tales of the Uncanny

    ★★★★

  • Come Play

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Psycho Goreman

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Initiation

    ★★★½

  • Run

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★

  • Spontaneous

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Paramedic

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • The Devil All the Time

  • Mandibles

    ★★★

  • Come True

  • The Block Island Sound

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The Oak Room

  • Class Action Park

    ★★★½

  • PVT Chat

    ★★½

  • Host

  • Don't Listen

    ★★★

  • Unhinged

  • The Old Guard

    ★★½

  • Black Water: Abyss

  • Ghosts of War

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Rental

  • You Should Have Left

    ★★

  • Skull: The Mask

    ★★½

  • Sputnik

  • Anything for Jackson

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★

  • A Mermaid in Paris

    ★★★★

  • The Hunt

  • Mulan

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

  • Fried Barry

  • Bloodshot

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Undine

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Emma.

    ★★★

  • Fantasy Island