Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Stars at Noon

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • Holy Sinners

    ★★★★½

  • The Feeling

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Busk

  • Moon Knight

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Chores

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

  • Ghostbusters: Afterlife

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Pig

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Luca

    ★★★½

  • unfinished

    ★★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Mangrove

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Fantasy Island

    ½

  • Downhill

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Underwater

    ★★½