Sort by

Hayden has logged 216 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Predators

Predators

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
mother!

mother!

2017
×
Read the review Edit this entry  
05
The Frozen Ground

The Frozen Ground

2013
×
Read the review Edit this entry  
04
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Princess Switch 3: Romancing the Star

The Princess Switch 3: Romancing the Star

2021
×
Read the review Edit this entry  
03
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
White Oleander

White Oleander

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Predator 2

Predator 2

1990
×
Read the review Edit this entry  
30
Honor Society

Honor Society

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Beastly

Beastly

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

2022
×
Read the review Edit this entry  
26
Palmer

Palmer

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Scarface

Scarface

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Nope

Nope

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
My Cousin Vinny

My Cousin Vinny

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bubble

Bubble

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Niagara

Niagara

1953
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
How to Marry a Millionaire

How to Marry a Millionaire

1953
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
One Fine Day

One Fine Day

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Seven Year Itch

The Seven Year Itch

1955
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
River of No Return

River of No Return

1954
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Misfits

The Misfits

1961
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Man From Toronto

The Man From Toronto

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Bill Burr Presents: Friends Who Kill

Bill Burr Presents: Friends Who Kill

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Some Like It Hot

Some Like It Hot

1959
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Tooth Fairy

Tooth Fairy

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
I Want You Back

I Want You Back

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Hustle

Hustle

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Valet

The Valet

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
National Treasure

National Treasure

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Scooby-Doo! and the Cyber Chase

Scooby-Doo! and the Cyber Chase

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
A Silent Voice

A Silent Voice

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
To the Bone

To the Bone

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Bo Burnham: The Inside Outtakes

Bo Burnham: The Inside Outtakes

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Ringu

Ringu

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Platform

The Platform

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry