Sort by
  • Fast X

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Andor

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Grand Tour: A Scandi Flick

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Devotion

    ★★★

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • Chevalier

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Emily

    ★★½