• Sex Appeal

  • Don't Look Up

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Little Big Mouth

  • Advice to Love By

    ★★

  • Love Strikes Twice

  • Under Wraps

    ★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • After We Fell

  • Vacation Friends

    ★★½

  • He's All That

  • Killer Profile

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

  • A Criminal Affair

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Good on Paper

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Lady of the Manor

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Plan B

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • We Broke Up

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • North Hollywood

    ★★★

  • Voyagers

    ★★

  • Just Say Yes

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Deadly Illusions

    ½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Trust

  • Yes Day

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Best Sellers

    ★★½

  • Moxie

    ★★★

  • The Girl on the Train

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Fake Famous

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Passing

    ★★★½

  • There Is No

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

    ★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • What Lies Below

    ½

  • The Prom

    ★★½

  • The Stand In

    ★★