• Bright Star

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Storm Lake

    ★★★★

  • Metropolis

    ★★★★★

  • The Beast Must Die

    ★★★½

  • Possession

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Knocking

    ★★★½

  • S.O.B.

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★