Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • The Wandering Earth II

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Loneliest Boy in the World

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Afro Kung Fu Beat... Beat... Beat Their Asses!!!!

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Breathe on Me

  • Monster High: The Movie

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • What's Love Got to Do With It?

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Emily

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★½

  • The Invitation

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Who is Ghislaine Maxwell?

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • George Michael Freedom Uncut

    ★★★★

  • Lynch/Oz

    ★★★★

  • Ms. Marvel

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★