Sort by

m 🧚🏽🍿 has logged 13 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
You People

You People

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
White Noise

White Noise

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Try Harder!

Try Harder!

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Giver

The Giver

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Sick

Sick

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Menu

The Menu

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry