• Joker

    ★★★½

  • The Crow

    ★★★½

  • Marie Antoinette

    ★★★

  • The Rocky Horror Picture Show

    ★★★

  • Queen of the Damned

    ★★½

  • Anna

    ★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • Batman: Hush

    ★★½

  • Men in Black: International

    ★★

  • Long Shot

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Us

    ★★★★