Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Harold and Maude

    ★★★★★

  • American Honey

    ★★½

  • Still Alice

    ★★★★

  • Imagine Me & You

    ★★★★

  • Love & Gelato

    ½

  • Fire Island

    ★★★★

  • War Dogs

    ★★

  • Bridge to Terabithia

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • The Circle

    ★½

  • On Chesil Beach

    ★★★

  • Goodbye Christopher Robin

    ★★★

  • Justice League

    ★½

  • Wildlife

    ★★★½

  • Assassination Nation

    ★★