Sort by

maya has logged 10 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Breaker Upperers

The Breaker Upperers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★
Edit this entry  
12
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Patti Cake$

Patti Cake$

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
The New Romantic

The New Romantic

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry