Sort by
  • Anyone But You

    ★★★★

  • Wonka

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Turning Red

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

    ★★★★

  • Descendants

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Teen Beach 2

    ★½

  • Pitch Perfect 2

    ★★★★

  • The DUFF

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★★

  • The Imitation Game

    ★★★½

  • The Giver

    ★★★★★

  • Sharknado 2: The Second One

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★½