Sort by
  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Raiden Freeman: Megatron

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Persuasion

    ½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ½

  • What Is a Woman?

    ½

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★½

  • The Adam Project

    ½

  • The Batman

    ★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • There's No End

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Goodbye Jerome!

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Eternals

    ½

  • No Time to Die

    ★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Old

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ½

  • Beware! The Vanishing Family

  • The Sky is a Beating Heart

  • VIEWFINDER

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • F9

    ★★★½

  • The Woman in the Window

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Boss Level

  • MUSIC FOR THE END OF THE WORLD

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Pretend It's a City

  • Death to 2020

    ½

  • The Midnight Sky

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Puparia

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ½

  • Earwig and the Witch

    ½

  • Soul

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ½

  • Shore

    ★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½