Sort by
  • Retribution

    ½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Strays

    ★½

  • Heart of Stone

  • Fear the Night

    ★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Barbie

    ½

  • Hidden Strike

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★½

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Kandahar

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

  • One Ranger

    ★★

  • The Mother

    ★★★

  • The Black Demon

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Knights of the Zodiac

  • Ghosted

    ★★

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★½

  • One Day as a Lion

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • The Wrath of Becky

    ½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • 65

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Little Dixie

    ½

  • Rye Lane

    ★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ½

  • Plane

  • The Old Way

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • Shotgun Wedding

    ½

  • High Heat

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Troll

    ★½

  • Violent Night

    ★★★

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ½

  • On the Line

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Slayers

    ½

  • Supercell

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Blackout

    ½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Lou

    ★★

  • The Enforcer

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★

  • One Way

    ½

  • Beast

    ★½

  • Day Shift

    ★★

  • Stowaway

    ½

  • Prey

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★½