Sort by

maxdaweber has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Beau Travail

Beau Travail

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★★★
Edit this entry  
27
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
30 Minutes or Less

30 Minutes or Less

2011
×
★★½
Edit this entry  
13
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Raid 2

The Raid 2

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry