Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Argylle

    ★★

  • The Beekeeper

    ★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Curse

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Oracle

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Bikeriders

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • The Sweet East

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium