Sort by
  • Scream VI

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Codename: D.O.L.L. SQUAD: The Superheroine Murders!

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Sharp Stick

    ★★★★½

  • Scream

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★★★★

  • New York Ninja

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Seance

    ★★

  • Cruella

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Castle Freak

    ★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Return To Splatter Farm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • dogs

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Coming Out

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Wojnarowicz: F**k You F*ggot F**ker

    ★★★

  • Corona Zombies

  • Junky

  • Days

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Alien Autopsy

    ★★★½

  • The Grudge

    ★★

  • Star Wars Collection

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Electronic Diaries

    ★★★

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★½

  • Scare Package

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Corpus Christi

    ★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★

  • Anima

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★