Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • After Everything

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Zom 100: Bucket List of the Dead

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • The Amazing Maurice

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • After Ever Happy

    ½

  • The Next 365 Days

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★