Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★½

  • Umma

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Injustice

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★½

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½