• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★

  • Moonfall

    ★★

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Sing 2

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Protégé

    ★★

  • Vivo

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

  • The French Dispatch

    ★★

  • Till Death

  • The Ice Road

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • The Croods: A New Age

  • Let Him Go

  • The Empty Man

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Freaky

  • Hubie Halloween

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Paper Tigers

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • Host

    ★★½

  • Greenland

    ★★

  • The Rental

    ★★

  • Da 5 Bloods

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • The Night House

    ★★½

  • The Courier

    ★★½

  • Worth

  • His House

    ★★½

  • Uncle Frank

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Dark Waters

  • Richard Jewell

    ★★★

  • The Good Liar

    ★★★

  • Midway

    ★★

  • Klaus

  • Black and Blue

    ★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Synchronic

    ★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Abominable

    ★★½