Sort by
  • Paddington in Peru

  • Family Switch

    ★★½

  • Locked In

    ★½

  • Boudica

    ★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • The After

    ★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • Flashback

    ★★½

  • Old Dads

  • The Mill

    ★★

  • Ballerina

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

    ★½

  • Poison

    ★★★½

  • Nowhere

    ★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★

  • V/H/S/85

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★½

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • Night of the Hunted

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Reptile

    ★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★★½

  • The Good Mother

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Kill Shot

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Heart of Stone

  • River Wild

    ★★½

  • Aporia

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★½

  • The Dive

    ★½

  • God Is a Bullet

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Grand Tour: Eurocrash

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★

  • Maggie Moore(s)

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Kandahar

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fool's Paradise

  • Crater

  • Dead Shot

    ★★

  • The Black Demon

    ★★

  • Robots

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Organ Trail

    ★★

  • Obsession

    ★★

  • Beau Is Afraid