Sort by
  • Madame Web

    ★½

  • Argylle

    ★★½

  • Lift

    ★½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One

    ★★½

  • Night Swim

    ★½

  • Good Grief

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Old Dads

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Muzzle

    ★★★

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Promised Land

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Dogman

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Retribution

    ★★

  • Strays

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Justice League: Warworld

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★½

  • Hidden Strike

    ★½

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Kandahar

    ★★★

  • The Machine

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Jeanne du Barry

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Big George Foreman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Black Lotus

    ★½

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Paint

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • The Tutor

    ★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★