• Thunderball

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

    ★★★

  • Live and Let Die

    ★★★★★

  • Paper Moon

    ★★★★★

  • The Wicker Man

    ★★★★½

  • 9/11

    ★★★★½

  • Tombstone

    ★★★★

  • Fly Away Home

    ★★★½

  • Zero Hour: Massacre at Columbine High

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The Dirty Dozen

    ★★★★½

  • Ruthless People

    ★★★½

  • National Treasure: Book of Secrets

    ★★★½

  • Red Heat

    ★★★

  • Doctor Who: The Time of the Doctor

    ★★★½

  • Doctor Who: The Snowmen

    ★★★½