Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Panda Bear It

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • JCVD's Day Out

    ★★★

  • Togo

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • The Grand Tour Presents: Seamen

    ★★★★

  • What Doesn't Kill Us

    ★★★½

  • Midway

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Kill Chain

    ★★½

  • The Addams Family

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Epilogue: The Punchline

    ★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • QT8: The First Eight

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Guava Island

    ★★★½

  • Kevin Hart: Irresponsible

    ★★★

  • One Red Nose Day and a Wedding

    ★★½

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Amazing Grace

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Stan & Ollie

    ★★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★½

  • Happy New Year, Colin Burstead

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★½

  • Suspiria

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★★

  • First Man

    ★★★★★

  • KSI: Can't Lose

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • The Pig on the Hill

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Terminal

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★