Sort by
  • Black Adam

    ½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • A Letter from Yene

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Without Saying Goodbye

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Bigbug

    ★★

  • Nest

    ★★★★★

  • The Privilege

    ★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • The Conference

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Wetland

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • North Terminal

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Spencer

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Madeleine Collins

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Wet Sand

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Nitram

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★½

  • Bergman Island

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • Between Two Worlds

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • All the Crows in the World

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Man with the Answers

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Wild Mountain Thyme

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Erotica 2022

    ★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • French Exit

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • A Friendly Tale...

    ★★½

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★½

  • Kapana

    ★★½

  • Summerland

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★★

  • Cold Coffee

    ★★★

  • Nobody Knows I'm Here

    ★★★½

  • Misbehaviour

    ★★★½

  • How to Be a Good Wife

    ★★★

  • The Woman Who Ran

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★★