Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Hellraiser

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Samaritan

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Beckett

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½