• Despicable Me 4

    ½

  • Spider-Man: Beyond the Spider-Verse

    ★★★★★

  • El Muerto

    ★★★★★

  • Blue Beetle

  • Oppenheimer

  • Madame Web

    ★★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Last Train to New York

    ½

  • Super Mario Bros.

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Kraven the Hunter

    ½

  • What Is a Woman?

    ½

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

    ½

  • Another 365 Days

    ½

  • They/Them

    ★★★★★

  • Terror on the Prairie

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Good Mourning

    ½

  • Family Camp

    ½

  • Firestarter

  • Senior Year

    ½

  • Sneakerella

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Marmaduke

    ½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • The Making of Among Us - Documentary

    ★★★★★

  • Choose or Die

  • Father Stu

    ½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Pinocchio: A True Story

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Joshua and the Promised Land: Reanimated

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Sing 2

    ½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

  • Cryptoland

    ½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Injustice

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • The Addams Family 2

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Zero Contact

    ½

  • C.I.Ape

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Karen

    ½

  • Dug Days

    ★★★★★