Sort by
  • Marvel Studios Assembled: The Making of Echo

    ★★

  • ted

    ★★★★

  • Echo

    ★½

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★★

  • Family Switch

    ★★

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Making of The Last of Us

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Emancipation

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Grimcutty

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Portrait of God

    ★★★★