• Worth

    ★★½

  • Rojo

    ★★★

  • Infinite

    ½

  • Another Round

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Wife

    ★★★½

  • My Neighbor Totoro

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • War Dogs

    ★★★½

  • Mank

    ★★½

  • Minari

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Citizen Kane

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½