Sort by
  • The Killer

    ★★★

  • NYAD

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Till

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • RRR

    ★★★

  • Ambulance

    ★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • To Leslie

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Happening

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Belfast

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★