Sort by
  • Napoleon

    ★★★★½

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

  • Nosso Sonho

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • Choose Love

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Carl's Date

    ★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Disguise

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Pictures of Ghosts

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Little Bone Lodge

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Cassandro

    ★★★½

  • The Cook

  • M3GAN

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Prey

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★