Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Baturay Özdemir - Biraz Daha

    ★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Metalocalypse: Army of the Doomstar

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★

  • Deniz Göktaş: Selam Selam

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Simulant

    ★½

  • Renfield

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

    ★★½

  • The Crime Is Mine

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • Afire

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★½

  • Disco Boy

    ★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Recep İvedik 7

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Rhinegold

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • hell is empty, all the devils are here

    ★★½

  • Black Night

    ★★★½

  • Smile

    ★½

  • Noise

    ★★

  • Terim

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½