Mason has logged 17 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Barton Fink

Barton Fink

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Cloud Atlas

Cloud Atlas

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Nerve

Nerve

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Common Touch

The Common Touch

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Extremis

Extremis

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Dial M for Murder

Dial M for Murder

1954
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
13th

13th

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The White Helmets

The White Helmets

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

2014
×
★★★
Edit this entry  
06
Fantastic Four

Fantastic Four

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Young Adult

Young Adult

2011
×
★★★
Edit this entry  
02
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry