• The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Antlers

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Dune

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • La panelista: el circo de la realidad

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Jolt

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • An Unknown Compelling Force

    ★★★½

  • Infinite

    ★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Bigli

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Sasquatch

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Charlotte

  • Bad Christmas

    ★★★

  • Azor

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cosmic Sin

    ½

  • Cherry

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Sector VIP

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Una tumba para tres

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • Death to 2020

    ★★½

  • Encontrados

    ★★★

  • The Ripper

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Midnight Sky

  • On The Third Day

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • In the Border

    ★★

  • The Siamese Bond

    ★★★★½

  • Splinters

    ★★★★

  • Jiu Jitsu

    ★★½

  • The Unburied

    ★★★½

  • Carmel: Who Killed Maria Marta?

    ★★★½

  • Vicenta

    ★★★★

  • Originless

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★

  • Fatman

    ★★★★★

  • Inmortal

    ★★