Sort by

Mariana has logged 29 entries for films during September 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Walk of Shame

Walk of Shame

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Love Is in the Air

Love Is in the Air

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
A Piece of Pleasure

A Piece of Pleasure

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Love at First Sight

Love at First Sight

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
No One Will Save You

No One Will Save You

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Houria

Houria

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lost Sofia

Lost Sofia

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Tarzan and His Mate

Tarzan and His Mate

1934
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Alice and the Mayor

Alice and the Mayor

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Steppin' into the Holiday

Steppin' into the Holiday

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Heatwave

Heatwave

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Counterpoint

Counterpoint

1967
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Narcosis

Narcosis

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ehrengard: The Art of Seduction

Ehrengard: The Art of Seduction

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
All the Brothers Were Valiant

All the Brothers Were Valiant

1953
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mannequin

Mannequin

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
When Christmas Was Young

When Christmas Was Young

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Power

The Power

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ode to Joy

Ode to Joy

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Endings, Beginnings

Endings, Beginnings

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Phoenix

Phoenix

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
To Catch a Killer

To Catch a Killer

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Zoey's Extraordinary Christmas

Zoey's Extraordinary Christmas

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Overboard

Overboard

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Venus

Venus

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Ghost and Mrs. Muir

The Ghost and Mrs. Muir

1947
×
★★★★
Read the review Edit this entry