Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½