Sort by

Brian has logged 15 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

2004
×
½
Read the review Edit this entry  
19
The Departed

The Departed

2006
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Parasite

Parasite

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
18
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Justice League

Justice League

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Gotti

Gotti

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Cool Cat Saves the Kids

Cool Cat Saves the Kids

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
08
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
½
Read the review Edit this entry  
06
The Godfather

The Godfather

1972
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Megamind

Megamind

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
½
Read the review Edit this entry