Marcos has logged 13 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
TINA

TINA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Lily C.A.T.

Lily C.A.T.

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Spriggan

Spriggan

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Concrete Cowboy

Concrete Cowboy

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Lovebirds

The Lovebirds

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers

Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Nisekoi: False Love

Nisekoi: False Love

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Vampires Suck

Vampires Suck

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Deadly Illusions

Deadly Illusions

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
I Met a Girl

I Met a Girl

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry