Marcos has logged 31 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Violation

Violation

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
28
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Drawn Together Movie: The Movie!

The Drawn Together Movie: The Movie!

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Couples Retreat

Couples Retreat

2009
×
Read the review Edit this entry  
24
A Guy Thing

A Guy Thing

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Test Pattern

Test Pattern

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Son

Son

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Vacation

Vacation

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
20
The Book of Henry

The Book of Henry

2017
×
Read the review Edit this entry  
17
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Togo

Togo

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Bye Bye Birdie

Bye Bye Birdie

1963
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Justice League

Justice League

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Cinderella

Cinderella

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cherry

Cherry

2021
×
Read the review Edit this entry  
12
Cats

Cats

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Last Holiday

Last Holiday

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Audrey

Audrey

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
7 Days in Hell

7 Days in Hell

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Tour de Pharmacy

Tour de Pharmacy

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Cosmic Sin

Cosmic Sin

2021
×
Read the review Edit this entry  
09
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Three Steps Above Heaven

Three Steps Above Heaven

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Three Godfathers

Three Godfathers

1936
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Ouran High School Host Club

Ouran High School Host Club

2012
×
Read the review Edit this entry  
05
Jab Harry Met Sejal

Jab Harry Met Sejal

2017
×
Read the review Edit this entry