• Panic Room

    ★★★

  • Lake Mungo

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Two Drifters

    ★★★★

  • Polytechnique

    ★★★★

  • The Witches of Eastwick

    ★★

  • The Club

    ★★★★

  • O Fantasma

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • The Ninth Gate

    ★★★★

  • Noroi: The Curse

    ★★★

  • Hellbound: Hellraiser II

    ★★½

  • The Lovers on the Bridge

    ★★★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • The Swindle

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Yella

    ★★★★