Sort by

martinotaco has logged 13 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★★
Edit this entry  
02
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★★
Edit this entry  
01
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★½
Edit this entry  
22
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
17
The Hangover Part II

The Hangover Part II

2011
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
07
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★½
Edit this entry  
11
Elvis

Elvis

2022
×
★★★½
Edit this entry  
08
Missing

Missing

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
08
You People

You People

2023
×
½
Edit this entry